Informace a objednávky na tel.: +420 608 62 62 61 nebo e-mailem: info@bmc-bodytherapy.cz (Po - Ne, 9:00 - 21:00)
Pro regeneraci těla, dokonalé křivky a sametově hebkou pokožku.
CZ / ENG
 

BMC Body Therapy - Bioherbal Magnetic Carboxy Body Therapy

= inovativní terapie pro účinné a zdravé hubnutí

  Detoxikace a regenerace těla


  Aktivace lymfatického systému


  Zrychlení metabolismu a hubnutí


  Redukce celulitidy a její prevence


  Obnova přirozené tvorby kolagenu


  Hubnout zdravě

  BMC™ Body Therapy byla vyvinuta ve spolupráci s týmem lékařů s cílem nabídnout možnost účinného a zároveň zdravého způsobu hubnutí. Ve výsledku tak v sobě BMC™ zahrnuje specifické komplementární terapie na medicínském základu.

  BMC™ Body Therapy je založena na 4 vysoce účinných, vzájemně se doplňujících principech, kterými jsou: Targeting, Bioherbaltherapy, Carboxytherapy a Magnetotherapy. Jejich kombinovaným působením je v těle, kromě procesu štěpení tukových buněk, stimulována také celá řada zdraví prospěšných biochemických procesů.

  Pro koho je terapie vhodná?

  BMC™ Body Therapy je určena všem, kdo chtějí zhubnout, mít krásnou a zdravou pokožku a zároveň detoxikovat svoje tělo.

  Terapie BMC™ je vhodná pro ženy i muže. Minimální věková hranice je 18 let.

  Jaké jsou benefity?

  BMC™ Body Therapy spouští v těle řadu aktivních procesů, jejichž výsledkem je zejména zrychlení metabolismu, aktivace lymfatického systému, nastartování procesu štěpení tukových buněk, detoxikace a celková regenerace organismu. Organismus načerpá také spoustu nové energie.

  Během BMC™ terapie se vyplavují endorfiny, což vede k dobré psychické pohodě. Dochází k přirozené obnově kolagenu v pokožce, zlepšuje se její elasticita a pokožka se stává pevnější a hladší. Kombinace jednotlivých principů terapie umožňuje zacílení na všechny primární faktory způsobující celulitidu. Jelikož terapie BMC™ působí přímo na fyziologické příčiny jejího vzniku, nepůsobí pouze kosmeticky, ale řeší samotnou příčinu problému. Celulitida je tak viditelně redukována.

  Jedná se celkově o velice šetrnou, pohodlnou a relaxační terapii. Již při první návštěvě dochází k nastartování metabolismu, aktivaci lymfatického systému, detoxikaci a celkové regeneraci organismu. Pokud se chcete zbavit celulitidy, revitalizovat pokožku a nastartovat hubnutí, doporučujeme sérii 3 - 6 návštěv, s frekvencí 2 - 3x / týden. Po terapii je vhodné vyhýbat se fyzicky náročným aktivitám a je nutné hodně pít!

  Blog

  V blogu Koko na BMC therapy se můžete dočíst, co o BMC™ terapii říká Veronika “KOKO” Kokešová, moderátorka na Expresradiu a v pořadu AutoMotoStyl na ČT1, v neposlední řadě také Testovač slev pro Slevovat.

  Synergický efekt 4 principů terapie

  Targeting  Bioherbaltherapy  Magnetotherapy  Carboxytherapy
 

Targeting

Jedná se o cílený postup s ohledem na individuální potřeby. Každý klient nejprve absolvuje konzultaci s BMC™ specialistou společně s měřením tělesných parametrů pomocí bioimpedanční váhy.

Na základě vstupní diagnostiky je následně sestaven individuální plán terapie. V návaznosti na zjištěné hodnoty je naprogramována intenzita a frekvence účinných komponent. Výsledky jsou průběžně monitorovány a v případě potřeby je terapie adekvátně modifikována.

Targeting  

Bioherbaltherapy

Bioherbaltherapy je založena na působení koncentrované bylinné esence, která díky speciální technologii proniká hluboko do podkožních vrstev. To vede k nastartování specifických biochemických procesů v organismu. Je zahájen proces detoxikace a následné regenerace těla. Po terapii je nutné hodně pít, aby se vyloučily všechny škodlivé látky z těla ven.

Je také stimulována přirozená obnova kolagenu, což činí pokožku více elastickou a hebkou. Výsledkem je zdravá pokožka, u které je nastartován proces obnovy a revitalizace. Díky přirozené obnově kolagenu dochází zároveň ke zpevňování vazivových tkání, které mají zásadní vliv při boji s celulitidou.

Bioherbaltherapy

 

 

Carboxytherapy

Carboxytherapy je relaxační terapie, při které pociťujete příjemný pocit uvolnění a máte tendenci ke spánku. Ve skutečnosti ale dochází v organismu k řadě aktivních, vzájemně se ovlivňujících fyziologických reakcí. Lze tak příjemným způsobem docílit nastartování řady prospěšných biologických procesů v organismu.

Treatment

Díky synergickému efektu terapie jsou v těle spuštěny přirozené detoxikační procesy a organismus se začíná zbavovat nashromážděných škodlivých látek. Zároveň dochází ke zrychlení metabolismu a mobilizaci dalších metabolických procesů v těle. Je zvýšen přísun krve do jednotlivých tkání, včetně transportu kyslíku ke všem buňkám. Dochází k hloubkovému prohřátí a prokrvení pokožky, pozitivně je ovlivněn také nervový, srdeční a cévní systém. Zvýšený přívod kyslíku do tkání umožňuje intenzivnější tvorbu energeticky bohatých látek, jejichž následným rozkladem získává tělo spoustu nové energie.

Carboxytherapy aktivuje a zprůchodňuje lymfatický systém. Jelikož je terapie kombinována s Bioherbaltherapy, jsou započaté blahodárné procesy znásobeny působením speciální bylinné esence, která proniká hluboko do podkožních vrstev. Pozitivně je ovlivněn stav pokožky, u které je nastartován proces obnovy a revitalizace. Díky kombinaci s bioherbální složkou je Carboxytherapy nepřekonatelným nástrojem v boji proti celulitidě.

 

Magnetotherapy

Jedná se o fyzikální terapii, při které je generováno pulzní magnetické pole o nízké frekvenci. Na ionty, které se vyskytují v buňkách a v koloidním systému, působí mechanické síly vyvolané působením magnetického pole. Tyto síly jsou synchronní s magnetickými impulzy a usměrňují pohyb iontů ve stejné frekvenci. Působením střídavých tlaků na buněčné stěny a zvýšením propustnosti iontových kanálků se zvyšuje látková výměna. Tento proces působící po určitou dobu vede k normalizaci elektrických potenciálních rozdílů (tzn. rozdílů mezi elektricky kladně nabitým povrchem buňky a záporně nabitým vnitřkem). Dochází ke zvýšené látkové výměně, výrazně se zlepší prokrvení a okysličení části těla, na kterou je pulzní magnetické pole aplikováno.

Magnetotherapy

Všechny buňky v organismu jsou ohraničeny cytoplazmatickou membránou. Uvnitř i vně těchto buněk probíhají různorodé biochemické procesy. Za určitých podmínek má membrána schopnost propouštět látky směrem do buňky nebo z buňky. Pulzní magnetické pole svým působením mnohonásobně zvětšuje propustnost buněčných membrán. Díky tomu je možné zacílit na problémové partie dle individuálních potřeb. V těchto partiích pak dochází k aktivaci štěpení tukových buněk, a to díky zvětšení propustnosti plazmatických membrán tukových buněk. V podkoží se projevuje lipolytický efekt (štěpení zapouzdřených tukových buněk), díky kterému ubývá tuková tkáň a také se výrazně redukuje celulitida.

Kontraindikace

Gravidita
Nádorová onemocnění
Elektronické náhrady a stimulátory
Akutní krvácení
Akutní infekční onemocnění↑ Nahoru