Informace a objednávky na tel.: +420 608 62 62 61 nebo e-mailem: info@bmc-bodytherapy.cz (Po - Ne, 9:00 - 21:00)
Pro regeneraci těla, dokonalé křivky a sametově hebkou pokožku.
CZ / ENG
 

BMC Body Therapy Plus - Komplexní program pro snadné a účinné hubnutí

Zdravý a rychlý způsob hubnutí, bez pocitu hladu.Redukce hmotnosti od několika kg až po 50kg a více.Úbytek tukové tkáně při zachování svalové hmoty.Individuální přístup pod lékařským dohledem.Garantovaný úbytek hmotnosti s dlouhodobým efektem.Targeting

Komplexní program BMC Body Therapy Plus je založen na kombinaci BMC Body Therapy a speciální vysokoproteinové stravy. Díky BMC Body Therapy je nastartován metabolismus, zprůchodněn lymfatický systém a tělo je správně detoxikováno. Díky tomu dochází k celkovému ozdravení organismu, načerpání nové energie a nastartování procesu hubnutí.
Targeting

Pro intenzivní, rychlou a zároveň zdravou ztrátu tukové tkáně je tato metoda kombinována se speciální vysokoproteinovou stravou. Jedná se o vysoce kvalitní, speciálně upravené bílkoviny, dodávané v instantní podobě pro snadnou a rychlou přípravu. V nabídce je několik desítek různých typů pokrmů a příchutí (např. omelety, těstoviny, polévky, pudinky, ovocné a čokoládové dezerty). Příprava pokrmů je nenáročná a zabere jen několik málo minut. V nabídce jsou také již hotová vysokoproteinová jídla, vhodná na cesty (např. ovocné a čokoládové tyčinky, koktejly). Díky této speciální stravě, založené na vysokém obsahu hodnotných bílkovin, dochází primárně k úbytku tukové tkáně, při zachování svalové hmoty. Je to jediný způsob hubnutí, u kterého nedochází k úbytku svalové hmoty, ale výhradnímu odbourávání tukových zásob.

Targeting

V rámci programu BMC Body Therapy Plus je organismus nabit spoustou nové energie a nedochází k pocitům hladu, díky čemuž je hubnutí snadné, rychlé a příjemné. Díky propracovanému systému hubnutí je zároveň eliminován tzv. jojo efekt. Velkou motivací pro další hubnutí jsou snadno ztracené kilogramy a stále volnější oblečení. Pomocí BMC Body Therapy Plus lze zhubnout od několika kg až po 50kg a více. Průměrně klienti hubnou 8kg za měsíc, a to pouze tukové tkáně při zachování svalové hmoty. Využijte nyní speciální nabídku BMC Body Therapy Plus na první 2 týdny za zvýhodněnou cenu 2.040,- Kč (sleva 50%) a uvidíte, že hubnout je tak snadné.
Kontraindikace:
gravidita, kojení,
diabetes (cukrovka,)
žlučníkové kameny,
poruchy příjmu potravy,
poruchy krevní srážlivosti,
onemocnění jater, ledvin, srdce,
poruchy metabolismu minerálů,
metabolická onemocnění (např. fenylketonurie, dna).

↑ Nahoru